KONST / Litografier / Färglitografi 11576012
nr 1157 6012
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Nybroviken, PT. Signerad och numrerad 34/35 (tryckt signatur), motivet: 42x60 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:49:37
400 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz